Phylazonit termékeket forgalmazó Agrova Kft. az Axiál Kft.-vel kötött együttműködése keretében Horsch Terrano típusú kultivátorokat vásárol és Phyller kijuttató szerkezetekkel lát el felhasználói számára.

A nevezett kultivátorokon kívül a Manax Kft. bérelhető Horsch rövidtárcsáin (Joker) valamint az Axiál Kft. bemutató Horsch gabonavetőgépein (Pronto) is elérhetőek lesznek a kijuttató szerkezetek, hogy minél szélesebb körben tudjuk a gazdálkodók igényeit kielégíteni, a "mulcs hagyó" alapműveléstől a tarlóbontáson át a talajregenerálásig.

Az együttműködésről szóló további információkért kattintson ide.



Axiál területi képviselők - gépüzletág
 

1. Gyulai Gaál Tamás
Baja
gyulaigt@axial.hu
Tel: +3679 525 400
Mobil: +3630 968 1853

 

2. Bedő Viktor
Orosháza, Hódmezővásárhely
bedov@axial.hu
Tel: +3668 510 290
Mobil: +3630 756 7910

 

3. Varga Zsolt
Orosháza, Hódmezővásárhely
vargazs@axial.hu
Tel: +3696 592 140
Mobil: +3630 249 4380

 

4. Társi László​
Debrecen
tarsil@axial.hu
Tel: +3652 502 520
Mobil: +3630 216 7582

 

5. Csoma József
Dombóvár, Kaposfő
csomaj@axial.hu
Tel: +3674 565 440
Mobil: +3630 928 7495

 

6. Vaszily Péter​
Miskolc
vaszilyp@axial.hu
Tel: +3646 501 190
Mobil: +3630 237 7113

 

7. Csoma J. István
Nyíregyháza
csomai@axial.hu
Tel: +3642 501 060
Mobil: +3630 227 8550

 

8. Kukla László
Békéscsaba
kuklal@axial.hu
Tel: +3666 530 850
Mobil: +3630 928 7494

 

9. Kerner Csaba
Pécs
kernercs@axial.hu
Tel: +3672 550 320
Mobil: +3630 928 7496

 

10. Török Ferenc
Székesfehérvár
torokf@axial.hu
Tel: +3622 513 720
Mobil: +3630 925 9106

 

11. Orosvári Gábor
Szekszárd
orosvarig@axial.hu
Tel: +3674 511 670
Mobil: +3630 444 5104

 

12. Túri József
Szolnok
turij@axial.hu
Tel: +3656 510 450
Mobil: +3630 993 4654

 

13. Varga Tamás
Szombathely
vargat@axial.hu
Tel: +3694 501 840
Mobil: +3630 698 0545

 

14. Orosz Zoltán
Üllő
oroszz@axial.hu
Tel: +3629 620 600
Mobil: +3630 239 1928

 

15. Ujj László
Zalaegerszeg
ujjl@axial.hu
Tel: +3692 549 860
Mobil: +3630 968 4293

 

16. Szász Attila
Kerecsend
szasza@axial.hu
Tel: +3636 542 660
Mobil: +3630 826 6218

 

17. Richter Zoltán
Tatabánya
richterz@axial.hu
Tel: +3634 513 040
Mobil: +3630 648 5840
     

 



Manax területi képviselők - gépbérlet
 

1. Polgári Zsolt
Észak-Magyarország
polgarizs@manax.hu
Mobil: +3630 373 8323

 

2. Ökrös Gábor
Északkelet-Magyarország
okrosg@manax.hu
Mobil: +3630 626 2999

 

3. Gregosits Béla
Északnyugat-Magyarország
gregositsb@manax.hu
Mobil: +3630 336 6682

 

4. Koprivanacz Tamás
Bács-Kiskun megye
koprivanaczt@manax.hu
Mobil: +3630 687 8470

 

5. Nagy István
Délkelet-Magyarország
nagyistvan@manax.hu
Mobil: +3630 207 8941

 

6. Bezeréti Zoltán
Délnyugat-Magyarország
bezeretiz@manax.hu
Mobil: +3630 336 6683

 

 

 

 


 

Letölthető ismertetők

 

Horsch Terrano család összefoglaló

Horsch Joker család összefoglaló

Horsch Pronto család összefoglaló